Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Film Açıklaması


"Sizi alıp götüren nefis bir film!"
- Washington Post

Dışarıdakiler, yönetmen Coppola'nın gençlere adadığı; Romeo ve Juliet, Asi Gençlik gibi unutulmaz eserlerin yolunda başarıyla giden modern bir klasiktir.

Mahallelerinde "Greaser" olarak tanınan yetim çocuklar grubunun en genci Ponyboy Curtis (C. Thomas Howell), Oklahoma'nın kenar mahallelerinde iki ağabeyiyle birlikte yaşamaktadır. Greaser grubunun en büyük rakibi, Sosyetikler adlı zengin gençlerdir. Ponyboy sosyetiklerin üyesi olan bir kıza aşık olur. İki grubun arasında giderek tırmanan sürtüşme, gençleri yıkıcı bir sona doğru sürükleyecektir.

"Günümüz gençleri için bir Rüzgar Gibi Geçti" şeklinde de anılan Dışarıdakiler; Tom Cruise, Matt Dillon, Rob Lowe, Patrick Swayze, Emilio Estevez, Ralph Macchio ve C. Thomas Howell gibi, bu filmin ardından hepsi de ünlü olacak oyuncuları sinemaya kazandırmasıyla dikkatleri çeken nefis bir gençlik filmidir.

Özel Seçenekler

 • Kamera Arkası
 • Oyuncu Seçimleri
 • Filmin Fragmanı


  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  İngilizce(Dublaj)
  Türkçe(Dublaj)
  Türkçe(Altyazı)

  Süresi (dk): 91
  Çekim Yılı: 1983

   

 • Puanlamalar

  %60
  %20
  %20
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.