0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
En Gerçekçi En Çarpıcı Üç Boyutlu Görüntülerle İlk Kezİleri tıbbi görüntüleme teknikleri ve 3 Boyutlu canlandırmalarla, anne karnındaki yaşam ilk kez bu kadar ayrın ... Tamamını gör
11,04 TL
12,99 TL %15
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


En Gerçekçi En Çarpıcı Üç Boyutlu Görüntülerle İlk Kez

İleri tıbbi görüntüleme teknikleri ve 3 Boyutlu canlandırmalarla, anne karnındaki yaşam ilk kez bu kadar ayrıntılı izlenebiliyor. Tek hücreden doğuma dek, anne karnındaki yaşam yolculuğunun tüm gizemleri böylece açığa çıkıyor.

Yaşamın yeşermesi, hiçlikten çıkıp insana varmak kadar muhteşem bir öykü olabilir mi? Anne karnındaki yolculuğun ilk anı, tek bir spermatozoidin kazandığı bir yaşam yarışıyla başlar. Bu yarış sonucu tek hücreli bir yumurta döllenir ve genetik miras nesilden nesle aktarılır. Artık yeni bir yaşam yeşermiştir. Bu tek hücre dokuz ay sonra bir insan olarak ışığa kavuşacaktır.

Bebek bekleyen genç bir annenin öyküsü ve doğacak çocuğunun yaşam yolculuğu 3 boyutlu görüntülendi. Dokuz ay boyunca izlenen bebeğin öyküsü, 2000 günlük yapım çalışmasının sonunda, 2.6 milyon Euro bütçeli bu muhteşem filme dönüştü.

Yumurtanın rahme yerleşmesinin ardından nasıl aşama aşama geliştiğini, hücrelerin farklılaşarak organları oluşturmasını, beynin nasıl geliştiğini ve duyuların nasıl uyandığını, bebeğin annesiyle kurduğu iletişimi ve doğumun nasıl gerçekleştiğini adım adım izleyebilirsiniz.

DVD 1 İçeriği:
# Film (90 dk.)

DVD 2 İçeriği:

# Film - Uzun Versiyon (3x52) (Uzman Doktorlarla Söyleşiler İçerir)
# Tek Hücreden Cenine
# Duyuların Uyanışı
# Doğum Zamanı

Özel Seçenekler

# Fotoğraf Galerisi
# National Geographic Dünyası
# National Geographic Film TanıtımlarıDisk Sayısı: 1 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!