4,5/5 - 20 Kişi Yorum Yap
Adam Maitland ve Barbara Maitland bir araba kazasında ölmüş genç bir çifttir. Ancak cennete giriş listesi çok kalabalık olduğundan beklemeye alınırlar. Bu nedenle de eski evlerinde hayalet olarak beş yıl daha kalm ... Tamamını gör
13,64 TL
14,99 TL %9
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


Adam Maitland ve Barbara Maitland bir araba kazasında ölmüş genç bir çifttir. Ancak cennete giriş listesi çok kalabalık olduğundan beklemeye alınırlar. Bu nedenle de eski evlerinde hayalet olarak beş yıl daha kalmaları gerekmiştir. Fakat fani dünyada evleri bir başka aileye satılır. Keyifleri kaçan çift aileyi evden kaçırtmak için ellerinden geleni yapar. Fakat bir türlü korkutamazlar. Bu nedenle de "Beetle Juice - Beter Böcek" adındaki bir ruhu tutarlar. Fakat Beter Böcek çok garip ve güvenilmez birisidir. Evdeki ailenin kızı Lydia'ya aşık olan Beter Böcek işleri iyice karman çorman eder. Keyifle izleyeceğiniz mükemmel bir fantastik komedi filmi.


DVD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Almanca(Dublaj)
İspanyolca(Dublaj)
Fransızca(Altyazı)
Yunanca(Altyazı)
İtalyanca(Altyazı)
İbranice(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)


 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice!

Tim Burton'ın sınır tanımaz hayal gücünün bir eseri daha. Kaçırmayın!

Tim Burton zekasını ve yaratıcılığını ortaya koyan nefis bir film. Kesinlikle izlenmeli ve de hatta arşivlere bile eklenmeli. İyi seyirler..