Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Samsung Gear VR+Controller Sanal Gözlük SM-R325NZVATUR

Samsung Gear VR+Controller Sanal Gözlük SM-R325NZVATUR

Samsung Gear VR+Controller Sanal Gözlük SM-R325NZVATUR

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Samsung

  • Bu üründe kargo bedava!..

Samsung Gear VR+Controller Sanal Gözlük SM-R325NZVATUR

VR'yi giyin ve ön sıralardaki deneyimlerden yalnızca hayal ettiğiniz maceralara geçin. Gear VR'nin yeni tasarımı ve yeni denetleyicisi, size daha iyi bir bakış açısı ve her zamankinden daha fazla ilerleme olanağı sunar.

Kolaylığı ve konforu ile giyin

Sanal gerçek dünyasında kaybolmak kolaydır çünkü Vites VR gerçekte olduğundan daha hafif hissetmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, yüz yapışınızda olursa olsun rahat hissetmek için tasarlanmıştır; köpük yastığı ise ışığın içeri sızmasını engellediğinden doğal bir tutuş sunar.

Kontrol doğal geliyor

Sanal gerçekliğinizi kolaylıkla gezinmek için Savunma VR kumandasını uzaktan kumanda olarak kullanın veya savaşı kazanmak için tetikleyicili bir gamepad olarak kullanın. Denetleyici doğal olarak bir elle kullanılmak üzere şekillendirilmiştir.

Büyük resme bak

Büyük objektif vasıtasıyla geniş 101 ° görüş alanı ve yerleşik jiroskop sensörü ve ivmeölçer aracılığıyla pürüzsüz ve hassas kafa izleme ile mükemmel bir sanal gerçeklik deneyimi.

Sanal odalarda parti

Siz ve arkadaşlarınız birbirinden ayrı dünyalar veya hemen yanındaki kapı komşuları olun, Oculus Odalar ve Taraflar * birlikte vakit geçirmenin rahat ve eğlenceli bir yoludur. Dişli VR'lerinizi takın ve derin görüşmeler yapmak veya sadece takılmak için bir Eyfel Odası ayarlayın.

Galaxy uyumlu

Galaxy akıllı telefonunuzun Micro USB veya USB Type-C bağlantısı kullanıp kullanmadığı önemli değildir. İhtiyacınız olan bağlantı noktasını Vites VR'ye takmanız yeterlidir ve hepsi sanal gerçek dünyasına yönelin.

 

 

ISBN: 8806088947631


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!