Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Samsung Gear 360 Camera

Samsung Gear 360 Camera

Samsung Gear 360 Camera

Marka :

Samsung

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.


YENİ
Gear 360
Paylaş

Bir telefonun neler yapabileceğini tekrar tanımlayın Gerçek 360°Çift merceğin ardındaki dünya


Gerçek 360°
Günlük hayatınızdaki küçük anlardan peşinde olduğunuz ufuklara kadar, Gear 360 ile hayatı olduğu gibi yakalayın.

Çift merceğin ardındaki dünya
Yatay ve dikey olarak her biri 180 derece görüntü yakalayan ön ve arka mercekler kusursuz ve tam 360 derece görüş alanı oluşturur.


Tek mercek modu
Bazen dünyanın konsantre görünümü tüm hikayeyi anlatmaya yeter. Video veya stillerden herhangi birinde geniş açılı görüntü yakalamak için iki mercekten yalnız birini kullanın.


Yüksek çözünürlük detayları
En iyi arkadaşınızın doğum gününü kutlarken veya yeni hamleler yaparken her bir deneyim 3 840 x 1 920 yüksek çözünürlüklü videoda ve 25,9 MP Fotoğraflarda kaydolur.
*Internet Explorer 10 ve önceki sürümleri 360 derece görüntünün görüntülenmesinde sorun yaşatabilir. Navigasyon butonu Internet Explorer'da çalışmaz.


Net bir görünüm
Parlak F2.0 mercekle donatılan Gear 360 büyüleyici bir bakışla dünyayı görmenizi sağlar.


Her tarafı
Dışarı çıkarken Gear 360'ınızı çantanıza atın. Kamp yapmaktan açık havada yemek yemeye kadar, toz ve sıvı dökülmelerine karşı korumalı Gear 360 dünyanıza girebilir.
*Zararlı toz birikintilerine ve dikey olarak 60°'ye kadar herhangi bir açıdan su püskürtmeye karşı IP53 koruma sınıfı sertifikalı.


Benzersiz Bağlantı
Galaxy akıllı telefonunuzu Bluetooth üzerinden eşleştirin, ardından büyük ekranını kullanışlı bir uzak vizöre dönüştürmek ve basit bir hareketle dosyaları transfer etmek için Wi-Fi Direct'i kullanın.
*En yeni Galaxy akıllı telefonlarıyla uyumlu. Ayrıntılar, aşağıdaki teknik özellikler bölümünde yer almaktadır.


Kolay erişim
Canlı görüntü modunda çekim yapın, 360? görüntüleri kolaylıkla birleştirin, istediğiniz şekilde kırpın ve sosyal medyada paylaşın. Galaxy akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızla bunları kolaylıkla yapabilirsiniz.


Gear 360 Google Street View uygulamasıyla uyumludur. Fotoğraf kürelerinizi yakalayıp anında Street View'de paylaşabileceğiniz ve tüm dünyayı sokağınıza davet edebileceğiniz anlamına gelir. Google Street View uygulamasını edinmek için.

ISBN: 8806088391847


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!