4/5 - 5 Kişi Yorum Yap
14,24 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bugüne kadar doğuya, batıya ve kuzeye seferler düzenlemiş ve yeryüzünün büyük bir bölümünü ele geçirmiş cihangir bir kral olarak düşünülen Zülkarneyn, uzaya seyahat etmiş olabilir mi?

Zülkarneyn'in birinci seyahatini yaptığı "Solar Apeks"te bir karadelik olma ihtimalinden söz edilebilir mi?

Zülkarneyn âyetleri ışığında kıyametimizin nasıl kopacağını anlıyoruz. Zülkarneyn'in ikinci seyahatini yaptığı "Solar Antapeks" yönünde akıllı canlıların yaşadığı sistem, Alfa Centauri olabilir mi?

Kur'an, kıyamete yakın dünyaya saldırarak bütün insanları yok etmeye çalışacak Ye'cüc-Me'cüc isimli yaratıkların uzaydaki yerini tarif mi ediyor?

Zülkarneyn'in Ye'cüc-Me'cüc isimli yaratıkların önüne çektiği set nasıl bir settir? Yeryüzünde böyle bir set var mıdır?

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötüken Neşriyat

 

Puanlamalar

%40
%60
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.12.2014

zülkarneyn

ÿ"Güzel bir çalışma olmuş.Ama genellikle Tevrattan alıntılar yapılmış.İnsan eliyle yazılmış bir ilahi kitap Mukaddes olamaz.Bir sürü müfessir var onların görüşlerine daha fazla yer verilebilirdi.Okuna bilirÿ"

24.10.2013

Horus

Yazarın kitabı şu son baskısında ne şekle geldi bilmediğim için yazarın eklemediği bazı katkılarda bulunmak istiyorum. O, Zülkarneyn´in kimler olamayacağını çok güzel açıklıyordu benim okuduğum baskısında ama onun kim olduğuna açıklık getiremiyordu. Onu uzak galaksilerde işler yapmış bir lider olabileceğini öne sürüyordu. Hipotezlerine inandım ama bu dünyada hiç bilinmeyen birisi de olması gerekmiyor. O, Horus olabilir. Yunanlar ona Herkül diyordu. Bazı Romalılarsa Recaranus diyordu ve o, Romalılara göre bir çobandı. Yani bütün peygamberler gibi.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız