12,34 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Yolcu Yolunda Gerek E-Kitap Açıklaması

İnsanın doğduğu ve büyüdüğü toprakları sevmesi ve oralardan ayrılmak istememesi fıtrî bir duygudur ve bunun gönülden söküp atılması mümkün değildir. Yüksek bir mefkure uğrunda veya yaşadığı toprakların artık yaşanamaz hale gelmesinden dolayı göç edenler vatandan ayrılığın hüznünü iliklerine kadar hissederler.

Tarihe baktığımızda yeni bir medeniyetin doğmasına sebep olanların hep ülkelerini terk etmek zorunda kalanlar tarafından kurulduğu görülecektir. Yeni bir ülkede yaşamaya başlamak, hayata yeniden doğmak gibidir. Farklı bir kültür ve farklı anlayışa sahip insanlar arasında kendi değerlerine de sahip çıkanlar er ya da geç hedeflerini gerçekleştirirler.

Bu kitapta, 15 Temmuzdan sonra Türkiye’yi yaşanmaz hale getirenlerin zulmünden kaçanların hikayelerini okuyacaksınız. Suç olmayan fiillerden dolayı göz altına alınıp aylarca tutuklu kalan veya tutuklanmamak için sayısız ev değiştirenlerin Türkiye’den çıkış hikayelerini okurken tarih boyunca inancından dolayı mağdur olanları hatırlayacaksınız…

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.