25,42 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Yıldız Kaşifleri

Her şey Finn’in alışveriş için gittiği bir markette şişenin içine yerleştirilmiş gizemli bir mektubu bulması ile başlar.

Bu, sıradan bir mektup değildir. Kelimeler birbirine bağlı vagonlar, cümlelerse saatte üç yüz kilometre hızla giden bir tren gibidir. Mektubun yazarı, bu trende tek kalmış bir yolcu gibi, sessizliğin gürültüsünü duyacak kadar yalnız ve çaresizdir. Yarım kalmış gizemli bir işine kaldığı yerden devam etme arzusundadır. Bu yüzden Yıldız Kaşifleri’nin yardımına ihtiyacı vardır.

Bir yardım çığlığı hızında mektupları ile Yıldız Kaşifleri’ne ulaşmaya çalışır. Finn, bu Yıldız Kaşiflerinden birisi olduğunun farkında bile değildir. Mektubun yazarı Finn’den kendisini bulmasını ve ona yardım etmesini ister. Fakat bir sorun vardır. Mektubun yazarı nerede olduğunu, hatta bu mektubu nasıl yazdığını bile bilemiyordur.

Finn mektubun son cümlesini okuyana kadar, tüm bu olanlara bir anlam veremez. Fakat son cümle bir kurşun ağırlığında Finn’nin kalbine iner. Hayatta kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Finn, bu cümleyi okuduktan sonra bu sürükleyici maceranın bir parçası olmaya karar verir.

Finn şişeden gelen mektupların yazarına Şişe Adam ismini verir. Müziğe, özellikle de piyano çalmaya meraklıdır. Şişe Adam’ın yardımı ile müziğin dalga dalga yayılan gücünü kullanarak evrendeki yıldızına ulaşır. Yıldızının verdiği güçle, Finn geçmişindeki güzel anılarına seyahat etmeyi öğrenir. O zaman bir Yıldız Kaşifi olduğunu anlar. Kendi gücünün farkına vardıkça, Şişe Adam’dan yeni mektuplar gelir.

Finn, Şişe Adam’ı bulmak için çıktığı bu macerada kendisi gibi diğer Yıldız Kaşifleri ile tanışır. İlk olarak Lorena karşısına çıkar. Bu genç kadın kitaplarla beslenen meraklı bir akademisyendir. Lorena’nın kitaplardan okuduğu her şeyi gerçekleştirebilme gibi bir gücü vardır..

Şişe Adam’ı bulmak için çıktıkları bu macera dolu yolculuk sayesinde daha keşfedecekleri çok şey vardır...

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız