13,06 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

YDS, YÖKDİL, TOEFL, Diğer İngilizce Dil Sınavları ve Üniversite Öğrencileri İçin Kaynak İngilizce Kitap, serinin 'kelime hazinesini geliştirmek üzere hazırlanmış olan' diğer iki kitabı olan 'Sıfatlar' ve 'Fiiller' ile birlikte bir bireysel İngilizce çalışma setini oluşturmaktadır.

İçeriği itibarıyle serinin ana kitabı olan *'*YDS, YÖKDİL, TOEFL, Diğer İngilizce Dil Sınavları İngilizce' eğitimi gören her bir bireyin ihtiyaç duyacağı her alt başlığı Türkçe açıklamalarla detaylarıyla inceleyen ve incelemelerin sonrasında bolca örnek vererek öğrenme sürecini kolaylaştıran bir kaynak kitaptır.

Temel, orta ve ileri düzey dilbilgisi kurallarını inceleyen kitap, hemen herkesin anlayacağı sade bir dille yazıldığı için okuyucularına keyifli bir deneyim sunmaktadır.

YDS, YÖKDİL ve TOEFL gibi dil sınavlarında özellikle faydası olacak bölümlerden oluşan kitabımızda bahsi geçen sınavlarda karşılaşılacak çeldirici dilbilgisi sorularına dair de fikir verecek karıştırılan hususlara açıklamalar getirmektedir.

Son kısımlarındaki ek bölümlerle güçlendirilen kitabımız 2 kelime destek kitabıyla birlikte dil öğrenme yolculuğunuza katkı sağlayacaktır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız