49,71 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Yaşam zorlukları ve krizlerle başa çıkmak E-Kitap Açıklaması

Ürün Açıklaması

Krizde muzaffer olmanın sırrı

Bu kitabı 2020'de dünyaya gelen kriz için yazdığımı söylerdim, ama aslında hepimiz günlük hayatımızda zorluklar ve krizlerle karşı karşıyayız. Bu kitap, krizde zafer kazanma gücünü, zorlukların veya krizin sizi aşağı çekmediğini ve ezmediğini açıklar. Her birimiz bir şekilde ya da başka bir düzeyde zorluklar ve krizle karşı karşıyayız, ancak bir çözüm var ve bu kitabın anlamı bu.

Bir yaşam koçu, akıl hocası, öğretmen ve Krallık incili'nin Bakanı Daniel Patrick, thisgünlük yaşamınızda muzaffer olmanıza yardımcı olacak bu kitabı kalbinin derinliklerinden sunuyor. Bu kitapta, hakkında bilgi edineceksiniz:

Zorluklar ve kriz bireyi ve toplumu nasıl etkiler

Kriz ve zorlukları yönetmenin yolları

Krizin üzerine nasıl çıkılır

Yönetim ilkesi

Sana bir soru sormama izin ver, bu kadar güvendiğin her şey gözlerinin önünde çökerse ne yapardın? Bu bir felaket olacak, bu kitap bundan kaçınmanıza yardımcı olacak ve eğer size olduysa, bu kitap bu kitabın içindeki ilkelerle tekrar düz durmanıza yardımcı olacaktır:

Uyum sağlamayı öğrenme

Arıza aramayı Durdur

Duygusal olarak dengeli olun

Makul ol

Doğru kararı ver

“Crisis tehlikede fırsattır", her challenge ve kriznimet s daha büyük bir seviyeye bir basamak taşıdır. şimdi bu kitabı alın ve bu konuda daha fazla bilgi edinin.

Sana Aşk Mektubum

Zorluklar ve krizler tarafından yönetilmek için yaratılmadınız, onlara hükmetmek için yaratıldınız ve bu yüzden zorluklar ve krizler tarafından yönetildiğinizi gördüğümde kalbimde büyük bir acı var. Bugün size bir çözüm öneriyorum ve içindeki gücünüzü keşfedeceksiniz. Bu kitabı benden al ve hayattaki durumların üzerinde hakim olmaya başla. E-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin: inhispresenceministries8@gmail.comgeri bildirimleriniz, yorumlarınız, sorularınız, katkılarınız ve koçluk veya danışmanlığa ihtiyacınız varsa çok açığız. Ayrıca podcast'imi herhangi bir platformdan veya radyodan şu adla dinleyebilirsiniz: etki yaratmak: Daniel Patrick'ten bir Podcast. Teşekkür ederim ve seni seviyorum.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.