86,48 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Usta Bir Şifacının Kadim Sırları E-Kitap Açıklaması

Hayatınız değiştirecek olan Kadim Sırları keşfedin! Amerikalı, kuşkucu bir üniversite araştırmacısının, Buda'nın hekimi ile başlamış olan "usta kadim şifacı silsilesi"nden sırların ortaya çıktığı Himalayalara uzanan yolculuğunda ona katılın. Himalaya'lardaki en büyük şifacılar; fiziksel rahatsızlıklar, psikolojik bozukluklar ve ruhsal zorlukların tedavisi için binlerce yıldır potansiyel bir şifa biliminin üzerinde çalışıyorlar. En etkili doğal şifa yöntemleri kadim parşömenlere kaydedilmiş. Bu çığır açıcı gerçek hayat deneyiminde yazar, efsanevi şifacı Dr.Naram'la tanıştıktan sonra birçok şifa sırrının ortaya çıkışına tanık oluyor.

Bu kitaptaki sırlar, hayatınızı tamamen değiştirebilir. Bu kitabı aldıktan sonra ilave armağanlara erişim sağlamak için http://www.MyAncientSecrets.com sitesini ziyaret edin.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.