0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
10,45 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Türkler'in varoluş ve uygarlık tarihi; Batılı ve Arap tarihçiler ve bunlara uyan tarihçi ve araştırmacı ünvanlı bazı Türk yazarın iddia ettiği gibi üç-beş bin yıl ile sınırlı değildir.
Bilakis varoluş tarihimiz çok daha eskidir. Ayrıca astronomi, fizik, kimya, matematik, tıp vb konuda her zaman en ileride olduğunu ispatlayan Türkler, elektriği 20'nci yüzyılda değil çok daha önce kullanmış olup, imal ettikleri süper gelişmiş robotları hizmetlerine amade etmişlerdir.

Türkler'in her konuda çok ileri ve zeki olduğunu her fırsatta dile getiren Atatürk, Türkler'in gerçek tarihi ile ilgili ciddi araştırmalara girişmiştir. Ve Türkler'in gerçek tarihi ile ilgili ciddi araştırmalara girişmiştir. Ve Türkler'in atalarının kökenlerinin Mu Kıtası'nda olduğuna inanan Atatürk, Tahsin Mayatepek'i atalarımızın kökleri ile ilgili araştırmalar yapması için Meksika'ya yollamıştır. Oradan gelen raporları inceleyen Atatürk, Türkler'in soyunun Mu Kıtası'na dayandığına hükmeder.

Ben bu kitapta; Türkler'in beş bin yıllık kabile hayatından gelmediğini bilakis yüksek bir medeniyetten, Mu Uygarlığı'ndan geldiğini ispat etmeye çalıştım. Bu uygarlığın M.Ö 70.000 ile 200.000 yıl öncesine dayandığını ve dünyanın, günümüzden daha ileri, modern uygarlığını kurduğunu ortaya koyuyorum. Zaman zaman Türkiye semalarında gözüken ve adına uçan daire denilen nesnelerin, özellikle ülkemizi ziyarete gelen atalarımızın olmadığını kim iddia edebilir. Bugünün Avrupalılarının ataları on binlerce yıl öncesinde mağaralarda yaşarken, bizim atalarımız dünyayı ve gökleri dolaşıp, medeniyetler kuruyorlardı.

Son söz olarak: Albert Einstein 'UFO'lar gerçektir ve Dünyadan göç eden bir ırk bizi kontrole geliyor ve gelişmemizi izliyor,' diyorsa bu kitabı O'nun düşüncesi ile okumanızı tavsiye ederim.

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 235

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilge Karınca Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız