E-Kitap
Türkçe Özlü Sözler II
267,97 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Türkçe Özlü Sözler II E-Kitap Açıklaması

This book contains the words I have written historically. It is a good resource for those who want to learn and development Turkish. It is a good example for those who want to think about quotes.
Türkçe öğrenmek ve Türkçelerini geliştirmek isteyenler için iyi bir kaynaktır. Alıntılar üzerine düşünmek isteyenler için güzel bir örnektir.
Bu derlememiz insânoğlunun târih içinde aldığı serüveni biraz gösterir niteliğindedir. Burada ki alıntıların çoğu birinci kaynaklardan alınmadığından doğrudan bir kaynak niteliğinde değildir.
Belki de içinde birçok hataları da barındırmaktadır. Sâdece bizlere birer fikir, öneri olsun düşüncelerimizi, ufkumuzu genişletmesi amacı ile hazırlanmıştır.
Bazı sözler ve çeviriler bana âid olduğundan çeviri hataları da olabilir. Hataları ve eksiklikleri e-mail aracılığı ile bildirenlere yüce Rabbim Allâh (c.c.)’ü bol bol lütuf, hidâyet, istikâmet ve mağrifet versin. Beni ayrıca mesrûr etmiş olursunuz.
Bana âid sözler ise genelde yaşadığım tecrübelerin dilime, kaleme dökülmüş hâlleri olup bir fikir, öneri olsun düşüncelerimizi, ufkumuzu genişletmesi amacı düşünülmüştür. Eğer anlaşılamayan veya farklı yorumlanabilecek ifâdeleri bildirirseniz onları daha anlaşılabilir, daha doğru yorumlanabilir bir açıklamasını eklerim.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.