35,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Tükendik! E-Kitap Açıklaması

Bu kitap, tükenmişlik yaşayan, depresif duygular, stres, kaygı, can sıkıntısı, erteleme sorunlarından birinden ya da hepsinden mustarip herkese adanmıştır. Büyüme zihniyetine geçiş yapmanız, özgüven inşa edip, motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olacaktır.

İster evinizde ister işinizde, hayatınızın her noktasında faydalanabileceğiniz basit yöntemlerin, günlük hayatta kullanılabilmesi için aktarıldığı bir rehberdir. Hayatınızın her alanında size yardımcı olacak hem okuduğunuzda hem de daha sonra ihtiyaç anında başvurabileceğiniz bir kaynak olacaktır. Bölümleri isterseniz art arda isterseniz de ayrı ayrı okuyabilir, kaynak kitap olarak da kullanabilirsiniz.

Özelikle duyarlı insanlar çevrelerindeki diğer insanlardan çok daha hızlı tükenmiş hissetme eğilimi gösterirler. Duyarlılığınız yüksekse etrafınızın dengesizliklerle çevrilmesinin nasıl bir his olduğunu iyi bilirsiniz. Duyarlı biriyseniz, kendinize yardımcı olmak hem çok zahmetli hem de çok ödüllendiricidir. Kendinize yardım etmeyi seçtiğiniz zaman, bu kitapta yer alan yöntemleri kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Mutluluk bir seçimdir. Büyümemiz, gelişmemiz, iyileşmemiz ve ruhsal gelişim için yaşadığımız tüm zorluk ve fırsatlar da dahil olmak üzere, verimli olmak için verilmiş bilinçli bir karardır. Mutluluk bize dikte edilemeyeceği gibi biz de mutluluğu başkalarına dayatamayız. Her birimiz mutlu olmayı istemeliyiz.

Zaman, hepimizin hissettiği duyguların altında yatan sebeplerle yüzleşme zamanıdır. Umutsuz hissediyorsanız, sorun değil. Dünya size karşıymış gibi hissediyor olabilirsiniz. En derin ve en karanlık korkularınızın yüzeye çıkmasına izin verin, sorun yok, yalnız değilsiniz. Bu kitapta, birlikte yürüyeceğiz ve bizi mutluluktan uzak tutan, rahatsız edici duygulardan bir çıkış yolu bulacağız.

“İçinde düşman yoksa, dışarıdaki düşmanlar sana zarar veremez.” Afrika Atasözü ”

Ömür AYDIN. “Tükendik!”

Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF, International Coaching Federation)

Unvanlı Profesyonel Sertifikalı Koç (PCC, Professional Certified Coach)

E-Posta: info@omuraydin.com

Instagram: https://www.instagram.com/pcc.omur.aydin/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/omuraydin/

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.