43,46 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Tevhid Sırları E-Kitap Açıklaması

Mevlâna, bir Şems Güneşi!

Mevlâna, Âşkın ve İlahi Sesin dünyadaki görünen ifadesi!

Rabbin Avazesini ve Tevhid Sırları’nı işiten bir Sufi!

Sufizmin ve Mevleviliğin temel kavramlarının yaratıcısı!

Tekliğin içindeki çokluğu ayırd eden erdemli sözlerin bilgesi!

Bilgeliğini dünya ortamına aktaran, aydınlanma yolunun Velisi!

Bu kitapta Mevlâna felsefesini ve kavramlarını bulacaksınız. Sözlerindeki sır perdeleri aralandı ve anlayışlarınıza sunuldu. Mesnevi ve Divan-ı Kebir Lügatını anlamadan, bu dili çözmeden Mevlâna’yı anlamak, gizli sırlarına erişmek mümkün olamaz.

Bu Kitapta, Mesnevi Dili ve Divan-ı Kebir Lügatına dair, üstü kapalı bilgilerin üst perdeden açıklamaları yer almaktadır. Sufi’lerin Gizli Öğretilerini anlayabilmek için, Gizli İlimlerin birçok alanlarını öğrenmiş olmak gerekir.

Mevlâna’nın tek bir sözü bile çok derin bâtıni sırlar içerir. Ve bu sözler üstü örtülü bir şekilde durmaktadır. Mevlâna’nın Gönül Bahçesi mistik bilgilerle doludur. Gizemli sözlerin ustası Mevlâna’nın derin düşünce tarzını ve açılımını bu kitapta bulacaksınız.

Tevhid Sırları Kitabı, size farklı bir anlayış ve farkındalık kapılarını açacak ve sizi Öz Farkındalığınız ile tanıştıracak.

Tevhid Sırlarına Kulak Verin.

Size çok şey söyleyecek!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.