138,47 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

TATLI RÜYALAR E-Kitap Açıklaması

Ürün Tanıtımı:
Daniel Silve, Robert Ludlum ve James Patterson hayranları, uluslararası en çok satan yazar Aaron Patterson’un TATLI RÜYALAR adlı kitabını beğenecek…
Mark Appleton, Amerikan rüyası yaşamaktadır. Güzel bir karısı, sevgi dolu bir kızı ve New York City’de yüksek ücretli bir işi vardır. Fakat mükemmel hayatı, ailesinin kazada hayatını kaybetmesiyle alt üst olur. Hayatını yoluna koymaya çalışırken, karısının ve kızının ölümüne sebep olan kazanın, aslında bir kaza olmadığını fark eder. Mark, ailesinin ölümüne neden olan kişiyi bulmak için her şeyi yapacaktır ve bulduğu şey ise hayatını tamamen değiştirecektir.

“Her gün yeni yazarlar gelip geçiyor. Yazarların çok azı, hikâye bittiği için okuyucularını üzer ve okuyucuların bu hikâyenin devamını okumak istemelerini sağlayacak yetenekleri vardır. Dünyanın bir kahramana ihtiyaç duyduğu anda Patterson 21. Yüzyıl standartlarına uzak, DAA’dan Mark Appleton ile büyük bir kahraman verdi.” -The Joe Show

“TATLI RÜYALAR aksiyon, endişe, romantizm, ihanet, ölüm ve gizem dolu.” -Drew Maples, 28 Yards from Safety’nın yazarı

Aaron Patterson, birçok romanıyla, NEW YORK TIMES ve USA TODAY’in en çok satan yazarıdır. İyi düşünülmüş gerilim ve genç yetişkin fantezi romanları yazmaktadır. Aaron, evde eğitim görmüştür ve batıda büyümüştür. Okumayı çocukluğundan beri çok sevmiş, günde ortalama olarak bir ila üç kitap okuduğu zamanlar olmuştur. Bu sevgisi onu yazmaya yöneltmiş; fakat o hiçbir zaman yazma konusunda yetenekli olduğunu düşünmemiştir. DAA serisinin ilk kitabı Tatlı Rüyalar’ı 2008 yılında yazmıştır. Ariel, yazdığı ilk gençlik serisidir ve devamı için çalışmalarına çoktan başlamış bulunmaktadır. Boise, Idaho’da aliesi, Soleil, Kale ve Klayton ile birlikte yaşamaktadır.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.