17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Tam Gövdeli (Bir Ruby Steele Rahat Gizemi—Kitap 3) E-Kitap Açıklaması

TAM VÜCUTLU, ON THE ROCKS (Kitap #1) ile başlayan Ruby Steele Gizeminin 3. kitabıdır.

Ruby Steele, 30, güzel, formda, Bahamalar'da saklanan ve yerel barmen oynayan diğer tüm eski patlar gibi görünüyor. Ancak asi patronlar zor yolu bulur: Ruby, karma dövüş sanatları uzmanıdır ve geçmek isteyeceğiniz biri değil.

Ruby, kötü yerlerde arkadaş edinmesiyle tanınır. Ve yan taraftaki genelevde fedai olan en yeni arkadaşı da bir istisna değildir. Acı bir hikayeyle ona geldiğinde, geri dönemez.

Bu hikaye bu sabah bulduğu bir cesede dönüştüğünde, Ruby daha dik oturuyor.

Cesedin ticareti yapılan genç bir kıza ait olduğu ortaya çıktığında, Ruby'nin adalet duygusu aydınlanır.

Ruby'nin bunu çözmesi gerekiyor, çünkü kendi yanlışları düzeltme ihtiyacı var.

Sorun şu ki, polisler umursamıyor ve bu dava onu kesinlikle bazı kötü yerlere ve bazı kötü insanlarla karşı karşıya getirecek. Bu, kendi özel yatına ve kendi özel ordusuna sahip bir milyarderi içerebilir.

Ruby'nin peşinden gelen kendi ordusu yok gibi değil.

Ruby'nin şu anda ihtiyacı olan son şey iki cepheli bir savaş.

Ama tam olarak alacağı şey bu gibi görünüyor.

Kimse Ruby'nin kararının iyi olduğunu söylemedi.

Öte yandan, öyle olsaydı, omzunda bir maymun ve bir mil uzunluğunda bir düşman listesiyle Bahamalar'da saklanıp bara bakmıyor olmazdı.

Yerel dalış barı, kurnaz evcil maymunu, büyük içki sorunu, çok fazla kavgası, başını beladan kurtaramaması ve taştan yumruklarıyla dolu Ruby Steele'in Bahama dünyasına hoş geldiniz. Ruby'nin hayatı tam bir enkaz. Ama iyi olduğu bir şey var: kalbini ele geçirmek.

TAM VÜCUTLU (BİR YAKUT ÇELİK GİZEM), sayfa çeviren bir gizem/gerilim serisinin 3. kitabıdır ve son sayfa okunduktan sonra uzun süre aklınızda kalacak bir kitaptır.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.