65,58 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

İstismardan ve travmadan bütünüyle hayat dolu yaşamaya, yani radikal canlılığa nasıl geçiş yapacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu kitap sadece istismarlı geçmişinizin üstesinden gelmenize değil doludizgin bir yaşamdan sizi alıkoyan, durduran her şeyin ötesine geçmenize izin verecektir. Sizi sınırlamalarınızdan yaratıma, olasılıklara ve umuda taşımaya yardımcı olacak değişime bir göz atmış olacaksınız. Hayatınız artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayabilir.İstismardan ve travmadan bütünüyle hayat dolu yaşamaya, yani radikal canlılığa nasıl geçiş yapacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu kitap sadece istismarlı geçmişinizin üstesinden gelmenize değil doludizgin bir yaşamdan sizi alıkoyan, durduran her şeyin ötesine geçmenize izin verecektir. Sizi sınırlamalarınızdan yaratıma, olasılıklara ve umuda taşımaya yardımcı olacak değişime bir göz atmış olacaksınız. Hayatınız artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayabilir.

Dr. Lisa, çocukluğundan yetişkinliğine uzanan kapsamlı bir istismar geçmişi ile istismarın yarattığı kafesi ve bunun hayatın her alanını nasıl etkilediğini çok iyi bilir. Kendi kişisel çalışmasıyla başkalarına kendi istismarlarının üstesinden gelip yeni bir hayat yaratmaları için sadece yolu açmakla kalmamış bu gezegenden istismarın tüm şekillerini silmek üzere tüm dünyada değişim için bir katalizör olmuştur.

İstismarın etkilerinin ötesinde tümüyle hayat dolu bir yaşam yaratmak üzerine uzmanlaşan Dr. Lisa Cooney binlerce insanla çalışmıştır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız