4/5 - 88 Kişi Yorum Yap
12,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bu kitabı niye yazdım?
Krushen diye bir Amerikalı dilbilimci seminerinde, İngiltere'de Güzin Abla benzeri bir köşe yazarına giden mektubu anlatmıştı. Mektup şöyleydi:

"Sevgili Kathy,

Biriyle ilişkim var, fakat onunla evlenip evlenmemek konusunda kararsızım. Beni çok kıskanıyor. Birkaç kere şiddet de uyguladı. Kavgacı. Ayrıca bana hiç güveni yok. Bir gün beni eve bıraktıktan iki saat sonra telefon açtı, amacı benim evde olup olmadığımı anlamaktı. Bir sabah onu kapımın önünde uyurken buldum. Ayrıca çok asabi; bu da kararsızlığımı arttırıyor. En ufak bir şeyden parlayabiliyor. Aslında düşünüyorum da beni sevdiğini gösteren hiçbir şey yapmıyor, niye onunla birlikteyim ki? Evet doğruyu söylemek gerekirse, yanlış kişiyle birlikteyim. Evet kararımı verdim. Neyse Kathy umarım sen iyisindir!!

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 226

Baskı Yılı: 2014

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 226

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 136

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

 

Puanlamalar

%76,7
%14
%4,7
%2,3
%2,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.07.2019

her kitaplıkta olabilecek türden :)

Bazı kitapları sıkılmadan 1 günde soluksuz nasıl bitirebilirsiniz sorusunun cevabı Ahmet Şerif İzgören kitapları :) Keyifle, gülerek, bazen özlemle burun direği sızlayarak okunan samimi kitaplar..

03.06.2019

Herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum

Muhteşem bir mizahla anlatılmış olan bu eseri kesintisiz ve merakla okudum. Sanırım ilk kez 1 günde sıkılmadan bir kitap bitirdim

05.05.2019

çocuklara okutursan çok daha iyi

Çok hızlı okunabilen, kolay dille anlatılmış bir kitap. Okuyucuya verdiği mesajlar net ve her kişisel gelişim kitabında olduğu gibi özlü hikayeler var.  Küçük yaşta olan çocuklar için daha ideal bulduğum bir kitap.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız