0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
8,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Medeniyetler Şehri İSTANBUL'un tarihi, müzeleri, camiler, saraylar, kiliseler, çarşılar ve ulaşım bilgilerinin derlendiği, İstanbul'u tüm yönleri ile inceleyen İstanbul Gezi Rehberi e-kitap formatında okuyucuların beğenisine sunulmuştur.

İstanbul Şehir Rehberi tamamen renklidir. İstanbul'un tarihi yapılarını anlatan geniş içeriği ve son bölümü Şehir Rehberi'nden oluşmaktadır. Konular ve yaklaşık 245 yeni çekilmiş resimlerle desteklenmiştir. Tarihi miras bulundukları bölgeye göre üç bölüme ayrılarak incelenmiş, bu bölgeler; Tarihi Yarımada, Beyoğlu, Boğaziçi (Avrupa ve Anadolu yakası). Ayrıca son bölüm ziyaretçilere rehberlik edecek olan Şehir Rehberi'nden oluşmaktadır.

Her bölge sonunda yiyip içme mekanları, alışveriş ve ulaşım bilgilerine yer verilmiştir. Şehir rehberinde ise genel ulaşım bilgileri, haberleşme, kültür-sanat merkezleri, uluslararası etkinlikler, ve bilinmesi gereken pratik bilgiler bulunmaktadır.

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: As Book

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız