0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
8,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Kanser, günümüzde sık görülen ve en korkulan hastalıklardan biridir. Tüm dünyada yaygın görülen bir hastalık olması nedeniyle de kamuoyu, kanseri çok merak ediyor.
Kulaktan dolma bilgiler, kanser tanısı almış ve tedavi görmekte olan hastaları ve hasta yakınlarını kaygılandırabilmektedir. Bu kaygılarla gelişen sorunlar hastanın yaşam kalitesini de olumsuz etkiler. Bir yanda ölüm korkusu, diğer yanda sevdiklerini kaybetme, başkalarına bağımlı kalma gibi kaygılar ya da tedaviye bağlı yan etkiler hastalarda ve yakınlarında inkar, öfke, depresyon gibi pek çok soruna yol açar. Tüm bunlarla baş edebilmek elbet kolay değil. Böyle durumlarda bilimsel ve doğru bilginin hasta ve hasta yakınlarına ulaştırılmasının önemi açıktır.
Bu kitap, kanser konusunda halkı bilgilendirmeyi amaç ediniyor. Kitapta, "Kanser bulaşıcı mıdır, çocuklarım da kanser olur mu ya da kemoterapi sonrası saç dökülmesi engellenebilir mi veya cep telefonu kanser yapar mı?" gibi pek çok konu, halkın anlayacağı bir dille anlatıldı. Hastaların veya yakınlarının bazen hekime bile sormaya çekindiği pek çok konuya kitapta yer verildi.
Bir hastalıkla baş etmenin yolu, ondan korkmak değil, doğru bilgiye ulaşmak ve doğru olanı yapmaktır.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 236

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 127

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Efil Yayınevi Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız