0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
10,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bu kitap, üç ana başlık üzerine yazılmıştır;

Şirket Psikolojisi,

Şirket Dizimleri,

Şirket Değişimleri.

Başlıkların seçimi bir tesadüf değildir. Bu başlıklar aslında iş dünyasında popüler olan konulara göre daha nadiren işlenmektedir. Kitabın içeriği şirket yönetimi terminolojisi çerçevesinde özenle hazırlanmaya çalışılmıştır. Konuların anlatımı, genel kabul görmüş idealize şirket uygulamalarını anımsatır şekilde -kasıtsız olarak- teorik bilgi düzeyinde algılanabilir veya kendine özgü yeni yaklaşımları işaret eden bir farkındalık sergileyebilir. Ancak her iki tarz, hem bireysel hem de şirket boyutunda ikilemlerle başa çıkabilmek için okuyucuların yeteneklerini geliştirebilmek amacıyla, bu kitapta birbiriyle bir bütünlük içindedir.

Özünde para kazanmak olan şirket tipi organizasyonların çalışanlarını bu üç başlığın kesişiminde görmelerini beklemek hayalperestlik olabilir. Ancak, istinasız olarak anlaşılması gereken şudur; insan şirket için herşeydir ve şirket insanın kendisidir.

Format: epub32x32.png

Sayfa Sayısı: 130

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Efil Yayınevi Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız