3,5/5 - 33 Kişi Yorum Yap
16,40 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

İlişkilerde incinir, ilişkilerde iyileşiriz…

 

Ayşenur’un yolculuğu Michael ile tanıştığında başladı. Karakteri sandığı, değişmez bildiği pek çok özelliğinin aslında mizacına yapışmış zehirli sarmaşık dalları olduğunu Michael ile ilişkisinde anlayacaktı. Ve o zehirli sarmaşıkları kişiliğinden, bakış açısından, hayatından sökmenin yolunu öğrenecekti. Geçmişi değiştirerek değil, geçmişten kaçarak da değil, geçmişten anlam çıkararak. Bu ilişkide doğdu kızları Işık. Yolculuğun yeni bir dönemecine girmişlerdi. Geçmiş bir kez daha şimdi oluyordu ve Ayşenur bu kez kızıyla ilişkisinde kendini tanıyordu. Bütün zorlanmaların altından kendisi ve kendi annesiyle ilişkisi çıkıyordu. Çok şey öğrendi bu yolculukta Ayşenur. Nörobilim, felsefe, şiir, mindfulness, tasavvuf içeren limanlara savruldu. Hepsi kendi hikâyesini anlamlandırdı. Mevlânâ’nın sözünde aydınlandı: “Yaralarımız, ışığın içeri girdiği yerdir.” Işığın Yolu, Psikolog Nilüfer Devecigil’den anne baba olmaya, bağlanmaya, geçmişin yaralarını sağaltmaya dair çarpıcı bir hikâye…

(Tanıtım Bülteninden)

Medya Cinsi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 236

Ebat: 14x21

İlk Baskı Yılı: 2017

Hamur Tipi: 2. Hamur

Baskı Sayısı: 1. Basım

 

Puanlamalar

%45,5
%18,2
%24,2
%6,1
%6,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.12.2019

Çok başarılı

Sadece ebeveyn olmak meselesi değil, insanın kendisini ve dünyayı anlamasıyla ilgili bir kitap. Sağlıklı bir gelecek için her genç anne-baba olmadan evvel okumalı.

17.07.2019

çok etkileyici

Hayatımda beni bu kadar etkileyen kitap çok nadirdir, gerçekten içime işledi. Psikolojik bilgileri öyle hayatın içinden bir hikayede anlatması çok aydınlatıcı olmuş.  Keşke yazarın başka kitapları olsa da okusam. Dili, anlatış biçimi çok başarılı.

10.05.2019

kendinizi bulacaksınız

İlişkilerde incinir, ilişkilerde iyileşiriz… her satırda kendimizden bir şeyler bulabiliriz..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.