39,32 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

-Bence bilinç delirmemek ya da deli olarak nitelendirilememek için iyi ve kurtarıcı bir farkındalıktı.
-Belki de bu yüzden aşkın sahte ve geçici bir mutluluk patlaması ve unutturucu etkisi olmasından dolayı,birilerini sevemiyorum.Her şey koca bir kandırmaca gibi sanki.Belki de bu kadar içmemin sebebi ,bu farkındalıklardan bıkmış olmam ya da hiçbir şey görmek istemememdi..

-Şimdiye kadar yaşadığım her olayda şeytan,şeytanlar karşıma çıkmıştı gerçekten.Şeytanı gördüğümden çok eminim.İnsanların para için kendilerini satmalarından tutun da ve yine para için karı-kocanın birbirini satışları,arkadaşların,kardeşlerin birbirlerinin sırtına bıçak saplamaları.Tüm kıskançlıkların bir anda yere dökülen kanların aktığı yaraları delmeleri,iyi niyetli olmanın saflık ve aptallık belirtisi olması,insanların yavaş yavaş dünyadaki tüm güzellikleri görüp hissedebilecekleri duyularını kaybetmeye başlaması,herkesin birbirinden kaçmaya başlaması,ilişkilerin gerçeğinde her zaman pragmatik düşüncelerin yatması,yetenekli olanın,işleri doğru dürüst yapabilecek olanların,zeki insanların göz kırpmadan harcanması,her şeyin cennet gibi olduğunu gösterip,kucağa oturan insanların sinsice sömürülmesi,insanlara olan biten hiçbir gerçeğin gösterilmemesi,kapalı odaların arkasında dönen gizli,sapıkça ilişkiler,birbirine çelme takmayı öğrenen çocuklar ve bunun gibi binlercesi.Bu durum kesinlikle meleklerin işi olamaz..

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız