44,83 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Sevgisiz Koyma Beni (Şiir) E-Kitap Açıklaması

Her şiirin sevgiliye yazılmış bir mektup olduğunu düşünecek olursak, “Sevgisiz Koyma Beni” tüm bu yaşanmışlıklar arasında sevgiliye bir yakarış olarak karşımıza çıkacaktır.
Sevgiliye yazılmış bir mektup olan bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen, beni sizlerle buluşturan yayın koordinatörümüz Murat UKRAY başta olmak üzere kitabın her aşamasında emeğini ortaya koyan Gece Kitaplığı Yayınları’nın tüm gizli kahramanlarına, kitabın hazırlanması sürecinde benimle birlikte aynı heyecanı taşıyan ve ilkleri başarmamda en büyük rolü oynayan Sevgi Kelebeği’ne, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli ağabeyim Tuncay Hacıfettah oğlu ve TAKA gazetesine, dost dediğimde adı yüreğime ilk düşenlerden biri olan sevgili Türkan Koçak’a, bana inanıp güç veren, her daim yanımda olduklarını hissettiren sevgili kardeşlerim Sibel Karagöz, İlker Mürteze, Özlem Ertem’e ve siz değerli okurlara sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla, Cevdet AYVAZ
* * *

Okur Notları
Kısa sürede tanıyıp kalemine hayranlık duyduğum insanlardan biridir Cevdet AYVAZ. Kendisi dizelerinde aşka sıkıca sarılmayı iyi biliyor. Bu yönünü beğendiğim için soluksuz okuyacağım kitabın bizlerle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Kalemin daim olsun şairim, ‘SEVGİSİZ KOYMA BİZİ’
Sibel KARAGÖZ – İstanbul

Onu anlamak için şiirlere bakmak yeterli sanıyorum. Kağıda döktüğü her şiirde yüreğine gizlediği yaşanmışlıkları fazlasıyla hissedersiniz dizeler arasında. “Sevgisiz Koyma Beni” şiir dünyasına yeni soluk getirecektir. Gönüller arası duygusal ve aşk dolu bir yolculuk bekliyor bizi…
Özlem ERTEM - İngiltere

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.