161,25 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

SAKLI KUTSAL BİLGİNİN PEŞİNDE E-Kitap Açıklaması

Hipnozla ilgili çalışmalarıma aşina olanlara “Tekrardan Hosgeldiniz.” diyorum. Şu ana kadar öbür kitaplarımdan hiçbirini okumamış olanlara ise “Hosgeldiniz.” Bu yolculuk için tek ihtiyacınız olan açık bir zihin ve kitabı okurken geçireceğiniz süre boyunca kuşkularınıza biraz ara vermeniz. Tuhaf ve bilinmezler alanında o kadar uzun süredir çalışıyorum ki normal geliyor bana. Bana terapiye gelen binlerce danışanım üzerinden verilen bilgileri artık sorgulamıyorum. Çünkü tek bir şüpheye dahi yer vermeksizin biliyorum ki, benim işimde hiçbirşey imkansız değil. Hiç kimseyi keşfettiğim şeylere ikna etmeye çalışmak gibi bir niyetim yok. Çalışmalarım kendi adına yeterince konuşuyor.
Son bir kaç yıldır çalışmalarım esnasında tuhaf bir şey oluyor. Kesinlikle büyük bir değişim görüyorum. Dünyanın her yerinde büyük gruplara yaptığım konuşmalar sırasında adımı hiç duymadığını söyleyen bir çok insan oluyor. Beni konuşmaya sadece bir hafta ya da bir ay kala keşfettiklerini söylüyorlar. Beni internetten buluyorlar. Bu yüzden bu jenerasyona internet jenerasyonu diyorum. Kesinlikle hiç bir yerde saklanmıyordum. 45 yılı aşkındır sürekli hipnoz üzerine çalışmalar yapıyorum, kitaplar yazıyorum, dünyanın her yerinde konferanslarda konuşuyorum. Beni yeni keşfeden insanların çoğu genç görünüyor, o yüzden internetin kitaplarımdan ya da konuşmalarımdan daha fazla insana ulaştığını kabul etmek mantıklı olur. Gerçekten bilgisayar çağında yaşıyoruz artık ve bu olgunun geliştiğini izlemek benim için bir ayrıcalık oldu.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.