4/5 - 146 Kişi Yorum Yap
27,35 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Kafka Tamura on beş yaşına girdiği gün evden kaçar. Uzun zamandır planladığı bu kaçışın nedeni babasının yıllar önce dile getirdiği uğursuz kehanettir. Ama babasının bir düzenek gibi içine yerleştirdiği kehanet gölge gibipeşindedir Kafka ilk kez aşkı ve tutkuyu yaşarken gizemli bir cinayetle kehanetin ve kaderinin düğümleri çözülmeye başlar.

Sahilde Kafka, XXI. yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kitapları bağımlılık yaratan kült yazar Haruki Murakamiden, hayatın yavan gerçekliğine karşı büyülü bir dünyanın kapılarını açan bir roman.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 656

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 515

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%74
%13
%8,2
%0,7
%4,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.10.2019

Tek kelime ile sürükleyici!

Daha önce Haruki Murakami okumadıysanız ve okumayı düşünüyorsanız bu kitapla başlamanızı öneririm. Olay örgüsünden karakterlere, mekanlardan hikaye örgüsünde devamını bizim hayal gücümüze bıraktığı boşluklara kadar harika bir kitap. Murakami'nin yaklaşık 6-7 kitabını okudum, içlerinde en sevdiğim Sahilde Kafka'ydı.

23.08.2019

muhteşem...

Bu kitaba 5 yıldız altında verenin edebiyat zevkinden şüphe ederim. Bence o 1 yıldızı veren arkadaşımız kitap okumasın...  Haruki Murakami'nin okuduğum ilk kitabı ve böyle bir kurgu, hayal gücü nasıl mümkün olabilir diye düşünmeden edememiştim. Uzun bir süre etkisinde kaldığım kitabı, kitap okumaktan nefret eden arkadaşlarıma tavsiye edip ısrarla okuttuğumda teşekkürlerle geri dönüş aldım. Bir nefeste okunan, sayfa sayısına baktığımızda insanı korkutan fakat buna rağmen akıcı dili ve harika bir olay örgüsüyle kişilerin ve olayların birbirine bağlandığı bir kitap...Özellikle kitabın sonunda olayların birbirine bağlanmadığından bahsedilmiş genelde. Fakat bağlanmış olsa sıradan bir kitap olurdu. Bizim beklentilerimiz gibi olsaydı da derdik ki " Ne kadar basit bitti"İyi bir okur bu kitabı eleştirecek bir taraf bulamaz..Bol kitaplı günler :)

18.08.2019

Sahilde Kafka

Okuyun derim, pişman olmazsınız...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız