16,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

İş'te İyi Hisset E-Kitap Açıklaması

Lotus çiçeği kirli suda yaşar. Yaşadığı kirli ortama aldırış etmeden arınarak aydınlığa ulaşmaya çalışır. Kendini temizlemesi için bir yağmur damlası yeterlidir. Her şey tek bir amaç içindir; yükselerek çiçek açmak.

Gerçekte sen de bir lotus çiçeğisin. Çevrendeki zorluklar ve olumsuzlar seni uzaklaştırmaya çalışsa da “Öz”ünde bir lotus gibi güçlü ve zenginsin. İstersen, hayatına bulaşmaya çalışan tüm kirleri onun yaptığı gibi üzerinden temizleyebilirsin.

Bunun için; “Yapmayı” değil “Var olmayı” seç!

Bunu gerçekten istersen yapabilirsin. Yaparsan lotus gibi açarsın. Bir kere çiçek açtın mı bunun tadına varırsın. Tadına vardığın, senin hayatındır. Yarattığın, sorumlu ve mutlu olduğun bu hayatı kendi kişisel gücünle yaratırsın. Bu gücün farkına vardığında kendini yönetebilirsin.

İş’te o zaman iyi hissedersin. Böylelikle bütün hayatını iyileştirirsin.

Kitabımda; iş hayatında olanlara ve kariyerine yeni başlayacaklara bu alanda karşılaşabilecekleri zorluklarla baş edebilme gücü kazanmaları için bir plan ve strateji ile hareket ettiklerinde kendilerini nasıl “iyi” hissedeceklerini anlatıyorum.

Şirket yönetmek, ekip yönetmek, proje yönetmek… Bu yönetimsel çalışmaların hepsini bir şekilde yapıyorsun ve yapabilirsin. Günümüzde bireylerin en çok zorlandığı gelişim alanı *“*Kendini yönetmek.” Bunun için “Gerçek ve istediğin sen”i bulmana yardımcı oluyorum.

İş’te iyi hissetmek bütün hayatını iyileştirmeye yarayacak. Bu dokunuş yalnızca sana değil, tüm çevrene de iyi gelecek. Sen iyi olursan, çevren de iyi olacak.

İyi hissetmek ve hayatını iyileştirmek senin elinde.

Kendine iyi bak, ışığını hep parlak tut.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.