54,58 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Paradigma Değisimi & Paralel Dünyalar E-Kitap Açıklaması

Elinizde ki kitap bolluk ve mutluluk içinde yaşamanız için büyük ve önemli bir atılım yapmanıza yardımcı olacaktır. Bolluk ve mutluluk içinde yaşamanız için gereken her şey içinizdedir; dışınızda bulunan hiçbir şey bunları sizden alamaz.
Bu kitapta 21. yüzyılın çok boyutlu insanı için gelişmiş bakış açılarını ve kısa bir süre sonra bizim, çocuklarımızın ve torunlarımızın yeni bilgeliği olacak olan kuantum fiziğine dayalı paradigmaları ve hedeflerimize ulaşmak için neden paradigma değişimi yapmamız gerektiğini bulacaksınız.
Kitabı bitirdiğinizde ise öğrendiklerinizin kişisel evriminizin sonra ki adımı olduğunu anlayacaksınız, çünkü kitapta okuyacağınız bilim kesin bir bilimdir, bu bilim beni büyülediği gibi sizi de büyüleyecektir. Bu yeni paradigmalar yakında çocuklarımızın ve torunlarımızın geleneksel bilgeliği olacaktır.
Kitabı okuduktan sonra, farkındalığınız artmış, bilinciniz yükselmiş, çevrenizi, olayları daha önce olmadığı şekilde görüyor, algılıyor ve deneyimliyorsanız bu kitabı okunması gerektiği gibi okumuşsunuz demektir.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.