19,88 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Değerli Hikayeler Girişimi Nedir?

Her insan kendi kişisel hikayesini yazmaya çalışır. Her küçük hikaye bir yerden bir diğerine bağlanır ve bu ağ büyüyerek çok daha güçlü bir hikayeyi oluşturur. İşte biz bu büyük hikayeye “hayat” deriz. Tüm bu karmaşanın içinde insanlar, çoğu zaman hikayelerinin kimin hikayesine etki ettiğini, kimin hayatına dokunduğunu bilmeden yaşamaya devam eder: Değerli Hikayeler Girişimi hariç... Nitel Yayınevi olarak başlattığımız 'Değerli Hikayeler Girişimi' ile hepsi birbirinden farklı tarzlarda ve farklı yazarlara ait kısa hikayeleri, siz değerli okuyuculara sunuyoruz.

Bu hikayelerden elde edilen gelir ile Türkiye'deki çocukların eğitim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Böylece burada sadece bir hikaye okumakla kalmıyor; ülkenin farklı köşelerindeki onlarca çocuğun hikayesine de dokunmuş oluyorsunuz. Sizlere yeni hikayeler sunarken, bir yandan da bazen küçük bir çocuğun okuyacağı yeni bir çocuk hikayesine; bazen ise üniversiteye hazırlanan bir gencin gerçek yaşam hikayesine dokunuşta bulunuyoruz. Onların yüzünde bir gülümseme oluşturmak, fırsat eşitsizliği ile mücadele etmek için uğraş veriyoruz.

Serinin bu hikayesinde özgürlüğü elinden alınan bir kuşun kaçırılmasının ardından yaşadığı sürece tanıklık edeceksiniz. İyi okumalar.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.