14,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Onlarınki Gibi Aşk (Romantik Günlükler—4. Kitap) E-Kitap Açıklaması

“ONLARINKI GIBI AŞK, genç bir hanımın (Keira) zihnini ve sosyal hayatı ile kariyerini dengelemek için verdiği mücadeleyi mükemmel bir şekilde anlatan bir duygu ve kargaşa dünyası yaratır. Sophie Love doğal bir hikaye anlatıcısıdır. BU GİBİ AŞK çok iyi yazılmış ve düzenlenmiş ve bir hafta sonu boyunca tadına varılabilecek bir romantizmi takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. ”

--Kitaplar ve Film İncelemeleri (Roberto Mattos)

ONLARINKI GIBI AŞK (Romantik Günlükler—Kitap #4), 1 numaralı çok satan yazar Sophie Love'ın yeni, tatlı bir aşk serisinin 4. kitabıdır. Seri, BÖYLE AŞK (1. Kitap) ile başlıyor, ücretsiz indir!

28 yaşındaki Keira Swanson, aşkına yemin etti. Kalbi Cristiano ve Shane ile olan ayrılıklarından dolayı hala acıyorken, dergisinin onu başka bir aşk deneyi için kullanmasına izin vermeyecektir.

Bu onlar için sorun değil, çünkü onu farklı bir geziye göndermek istiyorlar: Ayrılık yaşayan birinin ani bir geri tepme ilişkisinden kaçınabileceğini ve ONLARINKI GIBI AŞK kanıtlamak. Noktayı vurgulamak için, ona yeni bir tur rehberi ATANMAZLAR. Bunun yerine, Keira İskandinav ülkelerine bir gemi gezisine çıkacak ve kendi yolunu bulmak zorunda kalacak.

Keira görevi kabul etmekten heyecan duyar. Yalnız kalmaktan ve başını serinletebileceği ve kesinlikle aşkı bulamayacağı kuzey iklimlerine gitmekten daha çok istediği bir şey yoktur.

Ancak Keira, Kopenhag ve Stockholm'ün (“Kuzeyin Paris'i”) güzelliğini veya İskandinavların çarpıcı misafirperverliğini beklemiyor.

Noel yolda, yeni bir aşka direnmek düşündüğünden daha zor olabilir….

Komik olduğu kadar derin olan sağlıklı bir romantik komedi olan ONLARINKI GIBI AŞK, sizi güldürecek, ağlatacak ve gecenin geç saatlerinde sayfaları çevirmeye devam etmenizi sağlayacak ve sizi hayal kırıklığına uğratacak yeni ve göz kamaştırıcı bir aşk serisinin 4. kitabı. romantizme yeniden aşık olmak.

  1. Kitap çok yakında yayınlanacak!

“Sophie Love'ın okuyucularına sihir verme yeteneği, güçlü bir şekilde çağrışım yapan ifadeler ve betimlemelerle mükemmel bir şekilde işlenmiş...[Bu] mükemmel bir romantizm ya da kumsal okuması, bir farkla: coşkusu ve güzel betimlemeleri, hayatın karmaşıklığına beklenmedik bir ilgi gösteriyor. sadece gelişen aşk, ama gelişen ruhlar. Romantik okumalarından daha karmaşık bir dokunuş arayan romantizm okuyucuları için harika bir öneri.”

--Midwest Kitap İncelemesi (Diane Donovan yeniden: Şimdi ve Sonsuza Kadar)

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.