14,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ölüm için Yaşlandı (Bir Toskana Üzüm Bağı Rahat Gizemi—Kitap 2) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

ÖLÜM IÇIN YAŞLANDI (Bir Toskana Bağları Rahat Gizemi), çok satan 1 numaralı yazar Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi gizem serisinin 2 numaralı kitabı, Cinayette Malikane'nin (1. Kitap) yazarı, 100'den fazla beşli kitapla 1 numaralı En Çok Satan. yıldız incelemeleri—ve ücretsiz indirme!

34 yaşındaki Olivia Glass, Chicago'da güçlü bir yönetici olarak hayatına sırtını döner ve yeni, daha basit bir hayata başlamaya ve kendi bağını büyütmeye kararlı olarak Toskana'ya taşınır.

Olivia, özellikle Pisa'yı ziyarete giderken, Toskana yaşamına ve muhteşem Toskana manzarasına aşık oluyor. Yine de, çalıştığı şaraphane ender ve pahalı bir şarap şişesini açık artırmaya çıkardığında ve biri öldüğünde Olivia cinayetin temeline inmek için bir şarap garsonu olarak gücünü kullanmak zorundadır.

Bu arada, bir bağdaki yeni girişimleri ve aşk hayatı sefil bir şekilde başarısız oluyor.

Olivia her zaman hayalini kurduğu hayatı yaratmak için her şeyi tersine çevirebilecek mi? Yoksa gitmesine izin vermesi gereken bir fantezi miydi?

Eğlenceli, seyahat, yemek, şarap, sürprizler, romantizm ve yeni keşfettiği hayvan arkadaşı ile dolu - ve Olivia'nın çözmesi gereken şaşırtıcı bir küçük kasaba cinayetini merkez alan - AGED FOR DEATH sizi geç saatlere kadar güldürecek, tartışılmaz bir rahat oyundur. geceye doğru.

  1. Kitaplar (AGED FOR MAYHEM), #4 (AGED FOR SEUCTION), #5 (AGED FOR VENGEANCE) ve #6 (AGED FOR ACRİMONY) de mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.