69,15 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Öldürmeden Önce (Bir Mackenzie White Gizemi—1. Kitap) E-Kitap Açıklaması

En çok satanlar listesinde bir numaraya kadar yükselmiş Blake Pierce kalp atışlarınızı hızlandıracak yepyeni bir gizem serisi ile karşınızda.

Nebraska'nın mısır tarlalarının arasında, ruh hastası bir katilin kurbanı bir kadın, bir direğe bağlı olarak ölü bulundu. Polisin sokaklarda erbestçe dolaşan bir seri katil olduğunu anlaması çok uzun sürmedi ve cinayet serisi yeni başlıyordu.

Genç, kararlı ve yerel polis karakolundaki tüm şoven adamlardan çok daha zeki olan dedektif Mackenzie White, olayı çözmesi için çaresiz kalan amirleri tarafından olayın ortasına atılmış buldu kendisini. Diğer güvenlik güçleri durumdan hiç hoşlanmasa da, kadının, daha önce onları hayrete düşürerek zorlu davaları çözmüş, genç ve dahiyane zekasına ihtiyaç duydular. Fakat bu yeni davadaki çözümü imkansız gibi görünen soru işaretleri, daha önce ne Mackenzie'nin ne de diğer polislerin karşılaşdığı türdendi.

FBI'ın da olaya dahil olmasıyla yoğun bir kovalamaca baş gösterdi. Karanlık geçmişi, başarısız ilişkileri ve yeni FBI ajanına olan karşı koyamadığı hisleri arasında boğulan Mackenzie, katili avlamaya çalışırken, kendini en karanlık anılarıyla boğuşurken buldu. Katilin saplantılı ve rahatsız düşüncelerine girdiğinde, şeytani kötülüğün gerçekten var olduğunu anladı. Tek umudu, hayatı gözlerinin önünde parçalanırken kendini bu kötülüğe yenik düşmeden bu işi bitirmekti.

Daha fazla insanın ölümüyle yüzleşip, zamana karşı yarışırken, katili bir daha öldürmeden önce yakalamaktan başka çaresi yoktu.

Heyecandan kalbinizin ritmini hızlandıracak olan karanlık bir psikoljik gerilim olan ÖLDÜRMEDEN ÖNCE kitabı yepyeni bir serinin, hayran kalacağınız yeni bir karakterin sürükleyici ilk hikayesi olarak, sizi gecenin geç saatlerine kadar sayfaları çevirmeye zorlayacak.

Mackenzie White serisinin ikinci kitabı da yakında karşınızda olacak.

Ayrıca Blake Pierce tarafından kaleme alınmış, en çok satanlar listesine bir numaraya çıkan bir Riley Paige gizem serisi kitabı olan KAYBEDİLEN, Amazon'da aldığı 350 beş yıldızlı yorumla, ücretsiz indirmenizi bekliyor.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.