29,01 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Okul Psikoloğunun Anıları 7 E-Kitap Açıklaması

─Yok yok, siz beni tanımadınız, numara yapıyorsunuz, üzülmeyeyim diye böyle söylüyorsunuz, dedi sitemle.
─Hayır canım, ne münasebet, dedim. İyi niyetli bir okurumsunuz... Tanıdım sizi... Tanımaz olur muyum? Ayrıca kim tanımaz sendikacı, mücadele adamı, meslekten atılmakla tehdit edilen, düzen karşıtı olduğundan komünist olmakla suçlanan, bilgisayar teknolojilerine uyum sağlamakta zorlanan, doğa aşığı, çevreci yazılarıyla bilinen Rehber öğretmen Nazım Bey'i... Yapmayın canım... Merak etmeyin, önce çıkaramadım, biraz düşünmem gerekti ama sonradan tanıdım sizi. Okurlarım arasında ayrı bir yeriniz olduğunu da yeri gelmişken özellikle belirtmek isterim. Yalnız merak ettiğim şeyler var... Mesela psikolojik danışma yapmak istediğinizi söylüyorsunuz. Ne güzel... Başka? Sadece bana mı danışma? Kahvedeki müşterileri, eroinci kasapları, onlarla aynı kafa yapısına sahip erkekler sürüsünü gördünüz. Onlar ne olacak? Kasaba halkı ne olacak? Niye sadece bana? Bütün kasabaya, hatta ülkeye psikolojik danışma yapsanız daha iyi değil mi? Bir tek bende mi kusur gördünüz? Doğrusu alınıyorum... Fakat şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Başka bir şey var sizde? Ağzınızdaki baklayı çıkarsanız diyorum. Ne dersiniz? Doğru söyleyin, buraya kadar sadece beni iyileştirmeye gelmiş olamazsınız.
─Kendimi de iyileştirmek istiyorum, deyince,
─Ha şöyle, dedim. Açık olalım... Bu memlekette okumuş, okumamış pek çok Hüseyin Avni var. Daha fenasını söyleyeyim mi? Tedaviye milletvekili olduğunu söyleyen yağmacılardan, Atatürkçü görünüp Cumhuriyeti yıkmaya çalışanlardan, onlara destek olup güya ilerici laflar edip kadın hakları savunuculuğu yapanlardan başlamak gerekir, dedikten sonra ne zamandan beri hasta olduğunu, Hanende Melek öyküsünü okuyunca mı bunu fark ettiğini sordum.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.