4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap
14,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Öğrenen Organizasyon Yolculuğu E-Kitap Açıklaması

"İnsanların öğrenmeyi sevdiği ama öğretilmekten hoşlanmadığı gerçeği, eğitim felsefesinin temeli olmalı. Yaşam, doğası gereği sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi gerekli kılar. Öğrenmek ve gelişmek bir lüks değil, zorunluluktur. Coşkulu, üretici ve verimli insanları yönetenler, çalışanlarına öğretmek yerine öğrenme olanakları sunanlardır. İşinden sıkılmış insanların çalıştığı pek çok işyerinde 'Öğrenen Organizasyon' uygulaması yeni ufuklar açacaktır. 'Öğrenen Organizasyon' uygulamalarını, kurumlarını bilimsel düşünceyle yönetmek ve piyasada rekabet üstünlüğü elde etmek isteyen eğitim ve iş liderlerine içtenlikle öneriyorum."

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2006

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Puanlamalar
%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.04.2020

Ne Kadar Erken Okunursa, O Kadar İyi!

Sadece Profesyonel Yaşam için değil, Tüm insan hayatını etkileyecek emsalsiz bir yaklaşım, emsalsiz bir eser.. Peter Senge ' yi yalın, sade, anlaşılır, hikaye tadında anlamak için..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.