E-Kitap
O’dur Emekli Öğretmenin En Güzel Atatürk Şiirleri
9,99 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

O’dur Emekli Öğretmenin En Güzel Atatürk Şiirleri E-Kitap Açıklaması

Saygıdeğer Okuyucu,

O'dur Öğretmenin En Güzel Atatürk Şiirleri kitabım, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kurucusu Merhum Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün devletimiz, milletimiz ve vatanımız için yaptığı hizmetleri anlatan çok değişik bir şiir kitabıdır. Şiir kitabımın ilk baskısını 2000 yılında Bafra Belediyesi Eski Belediye Başkanı Merhum Hasan Aslan tarafından çıkartılmıştır. 112 sayfadır. 2000 tane bastırılmıştır. Yüce Allah, mekânını Cennete çevirsin. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yüzyıllarca yaşamasını Yüce Mevlâ'mızdan diliyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bir daha ki şiir kitabımda buluşmak dileğiyle…

Mutlu olun. Sağlıkla kalın. Hoşça kalın.

Saygılarımla.

Not: Şiir kitaplarıma destek olacaklar, bana Facebook’tan ulaşabilirler.

SUNUŞ

"Bu değerli şiir kitabını ve Atatürk ve milli mücadele şiirlerini literatüre ve ekitap olarak yayın dünyasına kazandırdığı için değerli yazarımız Hasan Sancağa teşekkür eder ve saygılarımızı sunarız.."

Murat Ukray

(Yazar & Yayıncı)

E-KİTAP YAYINCILIK

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.