17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

İntikam İçin Yaşlı (Bir Toskana Üzüm Bağı Rahat Gizemi—Kitap 5) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

İNTİKAM İÇİN YAŞLANMIŞ (A TOSKANA BAĞLARINDA RAHAT GİZEM) 1 numaralı çok satan yazar Fiona Grace'in, 100'den fazla beş kitapla 1 numaralı En Çok Satan Cinayet'in (Kitap #1) yazarı Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi gizem serisinin 5. kitabıdır. yıldız incelemeleri—ve ücretsiz indirme!

34 yaşındaki Olivia Glass, Chicago'da güçlü bir yönetici olarak hayatına sırtını döner ve yeni, daha basit bir hayata başlamaya ve kendi bağını büyütmeye kararlı olarak Toskana'ya taşınır.

Birinci sınıf bir müzenin önderliğinde şehre üst düzey bir şarap turu gelir. Şaraphanede durduklarında, şaraphanenin büyük bir molası gibi görünüyor - ancak tur üyelerinden birinin ölmesi her şeyi tehlikeye atıyor.

Olivia katili bulup itibarını kurtarabilecek mi?

Eğlenceli, seyahat, yemek, şarap, dönüşler, romantizm ve onun yeni bulduğu hayvan arkadaşı ile dolu - ve Olivia'nın çözmesi gereken şaşırtıcı bir küçük kasaba cinayetini merkez alan - TUSCAN VINEYARD sizi güldürecek tartışılmaz bir gizem dizisidir. gece geç saatlere kadar.

Serinin 6. kitabı, AGED FOR ACRIMONY şimdi de mevcut!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.