76,33 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

İnsanlığın Müttefikleri Birinci Kitap E-Kitap Açıklaması

... 20 yıldan fazla bir süre önce, birkaç farklı dünyadan bir grup birey, burada meydana gelen uzaylı Müdahalesini gözlemlemek amacıyla Dünya'ya yakın güneş sistemimizde gizli bir yerde toplandı. Gizli bakış açılarından dünyamızı ziyaret edenlerin kimliğini, organizasyonunu ve niyetlerini belirleyip ziyaretçilerin faaliyetlerini izleyebildiler. Bu gözlemciler grubu kendilerine "İnsanlığın Müttefikleri" diyor.

BU ONLARIN RAPORUDUR.

İnsanlığın Müttefikleri Brifingleri, gizli dünya dışı Müdahalenin ve bölünmüş bir insan ailesini daha da ayırmak ve kontrol etmek için insan çatışmalarından, dini çekişmelerden ve çevresel çöküşten nasıl yararlandığına dair şaşırtıcı yeni bir açıklama sunuyor. Daha önce görülmemiş bir değişim zamanında müdahale eden güçlerin dünyamızın ötesinden gelişi, insanlık tarihindeki en büyük olayı ve insanlığın hayatta kalması ve özgürlüğü için en büyük meydan okumayı temsil ediyor.

Şu anda dünya çapında dolaşan Evrendeki müttefiklerimizin bu çığır açan bildirisi, insan gücü, birliği ve zeki yaşamın Büyük Camiasına özgür bir ırk olarak ortaya çıkışımız için derin bir çağrı sunuyor.

Müttefik İnsanlık Brifinglerinin dört cildi, insanlığın Evrendeki zeki yaşamla karşılaşmasında karşılaştığı büyük eşiği ve insanlığın etkileşim kurmaya çalışabilecek herkes için kendi Etkileşim Kurallarını ve Etik Kurallarını oluşturma ihtiyacını ortaya koymaktadır bu dünya hem şimdi hem de gelecekte.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.