65,58 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

BU KiTAP NE KADAR DAHA ÇOĞUNUN SİZİN İÇİN GERÇEKTEN MEVCUT OLDUĞUNU KEŞFETMEYE DAVETİYENİZDİR!

Bu kitap size, sizin işinize yarayan bir dünyayı nasıl yaratabileceğinizi gösterecek. Kaç kişi hayatını umutsuzluk alanından,her gün aynı şeyi yaparak yaşarken, niçin bunalımda, mutsuz ve sıkıntılı olduğunu düşünerek yaşıyor? Bu kitap size; sizi ve yaratımlarınızı kısıtlayan çelişkilerden çıkmanızı sağlayacak; size herşeyin farkında olmanız için güç verecek, bu dünyada tamamiyle farklı bir şekilde işleme yönteminin mümkün olduğunu gösteriyor.

Dünyanızda bu güne kadar yaratmış olduklarınız sizin için yeterli mi? Yoksa çok daha fazlasının mümkün olduğunu bilmeniz konusunda sizi fasilite edecek araç ve tekniklere erişmeyi mi arzu ederdiniz? Dünyada çok daha fazlasının mümkün olduğunu biliyor ve şu an sahip olduğunuz hayattan daha büyüğünü yaratmanın yollarını mı arıyorsunuz? “Başka neler mümkün?” için hazır mısınız? Bu dünyada işe yaramayan herşeyi degiştirebilecek sihir ve mucizeleri yaratacak oluşturucu enerji olmaya hazır mısınız?

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız