10,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Nakavt (Holly Hands Cozy Gizem—Kitap 1) E-Kitap Açıklaması

Janet Evanovich'in Stephanie Plum ve Jana DeLeon'un Miss Fortune'unun hayranları, Holly Hands'de sevecekleri yeni bir karakter bulacaklar!

Kutsal Eller. 29. Bekar anne. Rezil, eski boks uzmanı. repo kadın.

Lamborghinileri ve diğer egzotik oyuncakları suçlulardan geri almak Holly için ikinci şapkadır.

Ama bir ceset bulmak ve bir cinayeti çözmek öyle değil.

Şans eseri, Holly'nin yanında Lucky var - bir işin yanlış tarafında bulduğu, yanından ayrılmayı reddeden ve onun gibi, gidecek başka bir yeri olmayan, ihmal edilmiş bir pit bull.

Belki birlikte, geceleri eve gelmenin işe gitmekten bile daha tehlikeli olduğu Baltimore'daki kötü şehir cehenneminden sürünerek çıkabilirler. Belki Holly, genç kızına umutsuzca ihtiyaç duyduğu tıbbi tedaviyi almayı ve onu tehlikeli devlet okulundan hayallerindeki özel okula sokmayı başarabilir. Belki de şehrin diğer ucundaki o özel okul babasına aşık olabilir ve yepyeni bir hayata başlayabilir.

Ya da belki değil.

Holly için hayat hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ve eğer son birkaç gün -ve bagajındaki ceset- herhangi bir belirtiyse- durum çok daha kötüleşmek üzere.

KNOCKOUT (HOLLY ELLER GIZEMI) sürükleyici yeni bir gizem serisinin 1 numaralı kitabı, sizi birinci sayfadan yakalayan ve elinizden bırakmayan sayfalarca çeviren bir gerilim filmi. Kendinizi bütün gece gözleri şişmiş bir şekilde kitap okurken ve kalbinize girmek için savaşacak yeni bir karaktere delice aşık olurken bulmaya hazır olun.

Serideki 2. Kitap (SUCKER PUNCH) ve 3. Kitap (KAYIŞIN ALTINDA) da mevcuttur.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.