97,56 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

MUCİZELER KURSU E-Kitap Açıklaması

*Mucizeler Kursunu’*nun bu versiyonu, kitabı kaleme alan Dr. Helen Schucman ve Dr. William Thetford tarafından Foundation for Inner Peace’e 1975 yılında verilen yetkiyle basılmıştır. 28 ayrı dile çevrilmiştir ve dünyada Kursu çalışan binlerce grup tarafından kullanılmaktadır.

Mucizeler Kursu, Tanrı’dan veya diğer insanlardan ayrı olduğumuza dair illüzyonu oluşmamış hale getirmek için tasarlanmış, kişinin kendi kendine çalışabileceği, eşsiz bir zihin eğitme programıdır. Zihin seviyesinde hepimiz biriz. Bu gerçeği sürekli olarak yaşamayı öğrendiğimizde korku, öfke ve suç, yerini derin bir iç huzura bırakır. Kursla sistematik olarak affediş (geçmişi serbest bırakma), ruhani rehberliği alarak uygulama istekliliği ve mucize zihinli olma halini geliştirme üzerinde çalışarak bütün ilişkilerinde Tanrı’nın Sevgisini deneyimleyebilirsin. Mutluluk, huzur, neşe ve sevgi, Kursun öğretisinin doğal sonucudur.

Mucizeler Kursu üç ciltten oluşur: Metin, Öğrencilere Çalışma Kitabı ve Öğretmenlere El Kitabı. Metinde kursun teorisi, ana fikirlerin bütüncül bir şekilde ve senfoni benzeri bir gelişmeyle ortaya serilmesiyle verilir. Öğrencilere Çalışma Kitabında, günlük 365 ders vardır. Öğrencinin zihnini ve algısını değiştirme sürecini başlatır. Öğretmelere El Kitabı, Kurstaki en önemli ve uygulamaya yönelik konulara değinmek amacıyla soru ve cevap şeklinde yazılmıştır. Bütün ciltleri içeren bu basımda ayrıca, sadece bu basıma özel iki değerli ek de bulunur:Psikoterapi: Amaç, Süreç ve Uygulama ile insanı büyüleyen Dua Şarkısı.

- - - - - - - - - - - -

This is the edition of A Course in Miracles that its two scribes, Drs. Helen Schucman and William Thetford, authorized for publication by the Foundation for Inner Peace in 1975. It is now available in translation in 28 languages and is widely used by students in thousands of Course study groups around the world.

A Course in Miracles​ ​is a unique spiritual self-study program—a course in mind-training really—designed to undo the illusion that you are separate in any way from God or your fellow humans. At the level of the mind we are all united as one. When we learn to live this truth consistently, fear​, anger and guilt ​give way ​to a profound sense of inner peace. The Course systematically leads you to experience God’s Love in all your relationships through the practice of ​forgiveness (releasing the past​), the willingness to receive and follow higher guidance, and the cultivation of miracle-mindedness. Happiness, peace, joy, and love are the natural outcomes of the Course’s teaching.

A Course in Miracles consists of three separate volumes:Text, Workbook for Students and Manual for Teachers. The Text presents the theory of the Course​, laying out its central ideas​​in a holistic, symphonic-like ​progression.​ ​The Workbook for Students provides 365 lessons, one for each day of the year. It begins the process of changing the student’s mind and perception.​ ​The Manual for Teachers is written in question-and-answer form​​ to ​address many of the most important and practical Course topics. Also included ​in this Combined edition only ​are​ two valuable Supplements to the Course: Psychotherapy: Purpose, Process and Practice and​the beautiful and inspiring *Song of Prayer​.*​

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.