12,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Merdiven E-Kitap Açıklaması

Meçhul ses aynı komutu tekrarladı. “Merdiveni kullan!” Adam bu kez emre uydu. Basamakları birer ikişer çıktı. Bir yandan da olanları anlamaya çalışıyordu ancak aklına bunun bir rüya olabileceği dışında bir ihtimal gelmiyordu. Peşinden gelen var mı diye dönüp baktı arkasına. Onu takip eden kimse olmadığı gibi geride bıraktığı basamaklar da yok olmuştu. Artık ilerlemekten başka seçeneği yoktu. Son basamağa geldiğinde önünde uzanan uçsuz bucaksız okyanusu gördü. Yol buraya kadardı. Daha öteye gidemeyeceği gibi, “Vazgeçtim.” deyip geriye de dönemezdi.

Necla Otlu, Merdiven kitabında yer alan öyküleri ile ilk defa okuyucuların karşısına çıkıyor. Yazar, her bir öyküde hayatın bir başka açısına dikkatle ve incelikle dokunuyor. Bu açıdan bazen gerçeklik bazen hayal ile harmanlanmış olaylar içinde okuyucuyla karakter aynı yolculukta buluşuyor.

Farkındalık Yazarlığı Yazı ve Yazarlık Atölyesi yazmaya başlamak isteyen, kendi başına yazmasına rağmen kalemini geliştirme arzusu taşıyan ve yazdıklarının edebi bir niteliği olmasını hedefleyen kişiler için kurulmuştur. Farkındalık Yazarlığı, atölye katılımcısını yazar adayı, yazar adayını da yazar haline getirmek için bu kararlılığa sahip kişilerle birlikte yürümek üzere yola çıkmış ve bunu başarmıştır. “Farkındalık Yazarlığı Atölyesi’nden” dijital kitap serisi de bu başarının bir ürünüdür.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.