10,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Malikanede Cinayet (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 1) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

KÖYDE MURDER (A LACEY DOYLE COSY MYSTERY—KİTAP 1), Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin ilk romanıdır.

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle'un köklü bir değişikliğe ihtiyacı var. İşinden ayrılmalı, korkunç patronundan ve New York City'den ayrılmalı ve hızlı hayattan uzaklaşmalı. Kendine verdiği çocukluk sözünü yerine getirerek, her şeyden uzaklaşmaya ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'da çok sevdiği bir çocukluk tatilini yeniden yaşamaya karar verir.

Wilfordshire, yaşlanmayan mimarisi, Arnavut kaldırımlı sokakları ve hemen yanı başındaki doğasıyla Lacey'nin hatırladığı gibidir. Lacey eve dönmek istemiyor ve kendiliğinden kalmaya ve çocukluk hayalini denemeye karar veriyor: Kendi antika dükkanını açacak.

Lacey sonunda hayatının doğru yönde bir adım attığını hissediyor - ta ki yeni yıldız müşterisi ölünceye kadar.

Kasabaya yeni gelen biri olarak tüm gözler Lacey'nin üzerindedir ve kendi adını temize çıkarmak ona kalmıştır.

Yürütülecek bir iş, kapı komşusu düşmana dönüşen bir komşu, caddenin karşısında flörtöz bir fırıncı ve çözülmesi gereken bir suç varken Lacey'nin tüm düşündüğü bu yeni hayat mı?

#2-#9 kitapları da mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.