21,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Malice için Yaşlı (Bir Toskana Üzüm Bağı Rahat Gizemi—Kitap 7) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

MALICE YAŞLANMASI (A TUSCAN BINEARD COSY MYSTERY), 1 numaralı çok satan yazar Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin 7. kitabıdır. Seri, 200'den fazla beş yıldızlı incelemeyle ücretsiz olarak indirilebilen AGED FOR MURDER (1. Kitap) ile başlıyor!

34 yaşındaki Olivia Glass, Chicago'da güçlü bir yönetici olarak hayatına sırtını döner ve yeni, daha basit bir hayata başlamaya ve kendi bağını büyütmeye kararlı olarak Toskana'ya taşınır.

Olivia, hazine haritasının mülkünde saklı, paha biçilmez şaraplarla dolu tarihi bir şarap mahzenine yol açabileceğini öğrendiğinde şaşkına döner. Bir ceset onu yüksek riskli keşfin merkezine koyup cennetini cehenneme çevirene kadar rüya gibi görünüyor.

Adını temizleyebilir mi?

Ve paha biçilmez keşif onun olacak mı?

Eğlenceli, seyahat, yemek, şarap, dönüşler, romantizm ve onun yeni bulduğu hayvan arkadaşı ile dolu - ve Olivia'nın çözmesi gereken şaşırtıcı bir küçük kasaba cinayetini merkez alan - TUSCAN VINEYARD sizi güldürecek tartışılmaz bir gizem dizisidir. gece geç saatlere kadar.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.