0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
3,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Karmaşıklaşan ve sorunları artan dünyada "kendi olabilmek" ve "kendi kalabilmek" günümüz insanının zorlu sınavlarından birisi. Yaşam yolculuğunda büyümek ve bütünleşmek niyetiyle yapılan evlilikler, aile veya ikili ilişkiler kendiliğinden olan ve yürüyen bir kurum değil. Dikkat, özen ve doğru davranışı bilmeyi gerektiriyor.

Sayın Dokur ve Sayın Profeta bu eser kapsamında iyi bir bilimsel temele dayalı olarak aile ve çift ilişkisi kavramını ve dinamiklerini bizlere açıklıyorlar. Psikolog, psikiyatrist, psikolojik danışman ve kendisini ve karşı cinsle ilişkisini geliştirme arzusunda olan tüm bireylerin, bu deneyimle beslenmiş bilgilerin büyük yararını görecekleri inancındayız.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2009

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 117

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Goa

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.03.2014

Kitabın dili

Kitapta ele alınan konular ilgi çekici ve alanda çalışanlar için faydalı olmakla birlikte, kullanılan dil çok kötü. Türkçe kelimeler yerine gereksizce yabancı kelimeler aşırı derecede kullanılmış. Bu açıdan bence yazarlar tarafından yeniden gözden geçirlmeli.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız