4/5 - 16 Kişi Yorum Yap
19,25 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

"Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!"
"Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!"
"Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!"

Ne kadar sık duyarız 'keşke' sözcüğünü. "Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!" diyen kişi, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var?

'Keşke'siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez; varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Bir düşünün: Pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz.

Bu kitap, ailede, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, 'keşke'siz bir yaşam isteyen insanlar için yazıldı; yaşamınızın sonunda, "Keşke kendi hayatımı yaşayabilseydim!" dememeniz için!

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 199

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 152

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Puanlamalar

%62,5
%18,8
%6,3
%6,3
%6,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.05.2019

Bayıldım

Doğan cuceloglunun bir konusmasında duymuştum ve hemen almalıyım dedim eminim ki cok ama cok etkileyicidir

18.03.2019

İletişim Donanımları Şifa Niyetine

Bir iletişim hocası olarak Doğan hocanın bu kitabını şiddetle öneriyorum. İletişim çağını yaşamamıza rağmen, ilişkilerimizdeki en büyük sorunların başında iletişimsizlik veya iletişim kazaları geliyor.Bu kitapla iletişime dair tespitler herkese şifa olacaktır diye düşünüyorum...

17.11.2018

gerçekten okunması gereken bir kitap, hayat kaliteniz için.

Kişisel olgunlaşmamı ve hayatla ilgili, insanlarla ve iletişimle ilgili bazı şeylerin farkına varma sürecimi hızlandıran ve bana çok farklı kapılar açan bir kitap oldu. Bu kitaptan sonra bende bazı şeyler çok değişti. tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.