5,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kriter Sayı 24-Ya Şahlanış Ya İzmihlal E-Kitap Açıklaması

Gezi Parkı Şiddet Eylemleri, 17-25 Aralık, 6-8 Ekim ve 15 Temmuz’daki başarısızlıkları Türkiye düşmanlarını çıldırttı. Erdoğan’ı deviremediler. Türkiye’yi yolundan çeviremediler.

Cumhurbaşkanlığı sistemine bütünüyle geçilecek olan seçimlerde bu kez hedeflerine ulaşmak için büyük planlar yapıyorlardı.

Ancak erken seçim oyunlarını bozdu.

Buna rağmen ellerinden geleni yapacaklar.

Milletvekili aktarımı, çatı aday taktikleri, türlü formüller...

Ama başaramayacaklar.

Bu millet iradesini ne Batı’ya ne de içerideki Batıcılara teslim edecek.

Liderine sahip çıkacak.

Türkiye 24 Haziran’da sandığa gidiyor.

Bu sayımızda 24 Haziran’daki seçimleri geniş bir şekilde ele aldık.

Erken seçimin nedenleri, partilerin seçim hazırlıkları, ekonomideki son durumun seçimlere yansıması, Batı’nın seçime tepkisi ve daha fazlasını ilerleyen sayfalarda okuyacaksınız.

Nurullah Gür’le seçime giderken ekonominin son durumunu konuştuk. Nebi Miş, İsmail Çağlar, Avni Özgürel, Murat Yeşiltaş, Mehmet Zahid Sobacı, Adil Gür, Kerem Alkin, İhsan Aktaş, Halime Kökçe, Veysel Kurt, Tacettin Kutay, Tarık Dağlı ve Oğuz Güngörmez erken seçimi farklı yönleriyle değerlendirdi.

Tam da seçim öncesi çok dikkatli olunması gereken FETÖ ile mücadele meselesini dosya konusu yaptık. Dosya söyleşimizi Mustafa Akış ile gerçekleştirdik. Cem Duran Uzun, Birol Akgün ve Serdar Gülener örgütün yapılanmasını analiz ederken Turgay Yerlikaya Batı’da FETÖ algısını inceledi. Talha Köse yurt dışındaki FETÖ operasyonlarını, Nazif Karaman ise Dalaman’daki FETÖ timinin perde arkasını kaleme aldı.

Sınırın öbür tarafı Suriye önemli gündem maddelerinden biri olmayı sürdürüyor. Ragıp Soylu, Kılıç Buğra Kanat, Abdullah Erboğa ile Bercan Tutar bölgesel ve küresel aktörlerin Suriye’deki son durumlarını analiz etti.

Sadık Ünay ekonomi sayfamızda yeni teşvik paketini değerlendirirken Mehmet Akif Memmi Kitaplık bölümüyle yine sizlerle.

Önümüzdeki ay görüşmek üzere...

(Tanıtım Bülteninden)

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.