69,15 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

krallık yaşam tarzı E-Kitap Açıklaması

Ürün Açıklaması

Başarılı Bir Hayat Yaşamak İçin Pratik Rehber

Bu kitap, çözümünü görmek istediğiniz en önemli sorunları anlamanız için ayrıntılı ilkelere ve pratik kılavuza sahip bir güce sahiptir ve şunları içerir:

İnsanlığın sorunu nedir?

Dünya için umut var mı?

İnsanlık kurtulabilir mi?

Neden her yerde çatışmalar ve savaşlar var?

Hala aşk olabilir mi?

Tanrı Kim?

Barış olabilir mi?

Çok yetenekli uluslararası motivasyonel/ilham verici bir konuşmacı, liderlik danışmanı, krallık vaizi, yaşam koçu olan Daniel Patrick, bir krallık vatandaşı olarak düşünmenize ve hareket etmenize ve kim olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak bu ilgili kitabı size sunuyor. , başarılı bir hayat yaşamak. Bu kitabın hemen içinde, insanların kafasını karıştıran tüm soruların çözümünü bulacaksınız, örneğin:

Dünyada neden ırkçılık var?

Dünyada neden bu kadar çok nefret var?

İnsan özgürlüğünü nasıl kazanabilir?

Din ve siyasette neden bu kadar karışıklık var?

Neden tek bir din insanlar için yeterince iyi değil?

Ve daha birçok soru.

Başarılı bir hayat yaşamayı ve hayatın karşınıza çıkardığı zorlukların üstesinden gelmeyi öğreneceksiniz, insanlığın eksikliği ve kusuru insanlarda depresyona, korkuya vb. sorular ve endişeler.

Bu kitabı almakta gecikmeyin ve bir insan olarak özgürlüğünüzü geri kazanın.

Benden Bir Tavsiye

Bu kitabın amacı, sizi insan varoluşunun orijinal amacına geri götürmek ve size diğer tüm yaşam biçimlerini aşan bir krallık yaşam biçimi sunmak, aynı şekilde size evrensel insan varoluş ve yaşam arayışına çözüm sunmaktır. Size bu kitabı sunmak, almak ve dönüşmek en büyük mutluluğum. Bu bağlantı aracılığıyla benimle bağlantı kurun:https://linktr.ee/Danpat16ve tüm sosyal medya platformuma, podcast istasyonuma ve e-posta adresime gideceksiniz. Geri bildirimleriniz, yorumlarınız ve danışmanlığa ihtiyacınız varsa hepiniz memnuniyetle karşılanırsınız. Teşekkürler ve seni seviyorum.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.