4/5 - 49 Kişi Yorum Yap
27,35 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Avına av olan bir avcının hikâyesi…

İnsanoğlu ilk çocukluk yıllarında yaşadıklarından çok etkilenir. Henüz tam ortaya çıkmamış bir heykel gibidir o; hayat da onu ince ince şekillendirmeye çalışan usta bir heykeltıraş… Alır eline keskiyi, usul usul oyar. Ama bazen keskiyi öyle bir savurur ki, bir parça kopuverir ve o parçayı bir daha kimse yerine koyamaz. Kendini hep dorukta görüyor ve asla aşağı düşmeyeceğini sanıyordu. Ama bir gün hayat elindeki keskiyi ona da savuruverdi ve onun da koptu yüreği…

Oysa pek çok kadının gönlüne taht kurmuş bir kraldı o… Uzun süre ne kendi inandı tahttan indiğine, ne de kadınlar. Ama bir şeylerin değiştiğini yine de ilk hisseden kadınlar oldu; ona yıllarca köle gibi itaat eden kadınlar… Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%57,1
%22,4
%12,2
%4,1
%4,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.12.2019

sürükleyici

güzel kitap. sonu çok güzel ve eski türk filmi tadı bırakarak bitti ben de ama bazen kitabın ortalarında sanki sürekli aynı betimlemeler geçiyormuş, aynı yeri okuyomuş gibi hissettim.

29.11.2019

insanın özü, müthiş

kitabı 2 günde bitirdim , o kadar etkilendim ki, şimdi diğer tüm kitaplarını sipariş veriyorum, harikaydı.

08.11.2019

sürükleyici ama...

Kitap oldukça sürükleyici. Okurken karakter gerçekten gözünüzün önünde, "ya yok artık bunu da mı yaptın" dedirtiyor. Fakat dili beni yeterince tatmin etmedi, bir tık edebi olabilirdi. Doktorun gözünden kısımlarını ben sevmedim, belki de hikayeden kopup yazarın psikiyatr olduğunu bildiğim ve gerçeğe dönmemi sağladığı için.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız