5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
9,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kobiler İçin Alternatif Finansman Yöntemleri E-Kitap Açıklaması

Kobi'ler, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye ekonomisinin de dinamik ve sürükleyici unsurlarından birisidir. Kobi'ler Türkiye'de, işletmelerin sayıca %99,5'ini, kayıtlı istihdamın %61'ini, ülkede katma değerin ise %27'sini oluşturmaktadır. Buna karşın, kredi hacminden aldıkları pay, ekonominin görece iyi durumda olduğu yıllarda dahi %4'ün üzerine çıkamamıştır.

Kobi'ler için diğer ülkelerdekine benzer teşvik ve destekleme sistemleri ülkemizde de uygulamaya konulmuş, fakat halen, Kobi'lerin en önemli sorunu olan finansman sorunu bir çok sebepten dolayı çözülememiştir. Bu sorunun halen devam etmesinin en başta gelen nedenlerinden birisi de Kobi'lerin yararlanabilecekleri finansman olanakları konusunda yeterince bilgi sahibi olmayışlarıdır. Bu kitap Kobi'leri her türlü banka kredisi, teşvik ve yardımlar, leasing, factoring, forfaiting, risk sermayesi ve başka Kobi Borsası olmak üzere sermaye piyasasından yararlanma olanakları ve diğer her türlü finansal konuda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu kitabın tüm Kobi sahiplerine ve Kobi'lerde çalışan profesyoneller ile konuyla ilgilenen herkese faydalı olması en büyük mutluluk kaynağı olacaktır.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 230

Baskı Yılı: 2006

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 137

Baskı Yılı: 2006

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sinemis Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.